برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.
9-21 هر روز
09126102631
021-26120508
بالاتر از میدان نیاوران، خیابان پور ابتهاج، نبش کوچه گودرزی
ارسال به سراسر کشور
کابینت های گلاس کد 8024 | کابینت هایگلاس
تومان1,500,000
کد محصول : 8024

کابینت های گلاس کد 8024 - کابینت هایگلاس

    

کابینت هایگلاس
کابینت های گلاس کد 8024
    
کابینت هایگلاس در دسته کابینت های مدرن قرار گرفته که در سالیان اخیر بسیار مورد توجه خریداران کابینت با قیمت متوسط قرار گرفته است.
قیمت کابینت هایگلس از جمله مقولاتی است که با توجه به متریال موجود در بازار ایران گاها در میان خریداران کابینت هایگلس ایجاد شبه می نماید و توجه به برند متریال بکار گرفته در این نوع کابینت بسیار مهم و حیاتی می باشد.
در بازار ایران بهترین کابینت های گلاس موجود ورق های هایگلس ترک بوده که بهترین و معروف ترین ورق هایگلس موجود در بازار کشورمان در حال حاضر ورق های ای جی تی و ورق های ایشیک می باشد.
متاسفانه در کشور ما بعلت عدم توجه به مالکیت معنوی برندها و و آشفته بازار بودن وضعیت اجناس گاها مشاهده می شود که کابینت های های گلاس ایرانی و چینی بنام کابینت ترک بفروش می رسد.
بعنوان مثال همانگونه که اشاره گردید کابینت ای جی تی معروفترین کابینت ترک موجود در بازار ایران بوده که گاها برخی از فروشندگان به لحاظ تشابه ظاهری و اسمی کابینت ای جی تی که ورق های آن ایرانی بوده را بعنوان کابینت هایگلس ای جی تی به مشتریان خود عرضه می کنند.
یا ورق های کابینت یلدیز به لحاظ تشابه اسمی به اسم های ترک یک کار کاملا ایرانی بوده که بسیاری از خریداران کابینت در مقابل قیمت های ارائه شده توسط فروشندگان وسوسه می گردند و غافل از اینکه کیفیت این نوع کابینت و این نوع ورق بسیار پایین تر از کابینت های ترک می باشد.
گروه معماری بومرنگ با در اختیار داشتن انواع ورق های کابینت های گلس آماده همکاری با پیمانکاران و سایر هموطنان گرامی در سراسر کشور می باشد.

 

بومرنگ دکور

امور مشتریان

پایگاه اطلاع رسانی

© تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه معماری بومرنگ می باشد.