برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.
9-21 هر روز
09126102631
021-26120508
بالاتر از میدان نیاوران، خیابان پور ابتهاج، نبش کوچه گودرزی
ارسال به سراسر کشور
کابینت های گلاس کد 8033 | کابینت لوکس
تومان1,500,000
کد محصول : 8033

کابینت های گلاس کد 8033 - کابینت لوکس

    

کابینت های گلاس در دسته کابینت های مدرن قرار گرفته که در سالیان اخیر بسیار مورد توجه خریداران کابینت با قیمت متوسط قرار گرفته است.

قیمت کابینت هایگلس از جمله مقولاتی است که با توجه به متریال موجود در بازار ایران گاها در میان خریداران کابینت هایگلس ایجاد شبهه می نماید و توجه به برند متریال بکار گرفته در این نوع کابینت بسیار مهم و حیاتی می باشد.

در بازار ایران بهترین کابینت هایکلس موجود ورق های های گلاس ترک بوده که بهترین و معروف ترین ورق هایگلس موجود در بازار کشورمان در حال حاضر ورق های ای جی تی و ورق های ایشیک می باشد.

متاسفانه در کشور ما بعلت عدم توجه به مالکیت معنوی برندها و و آشفته بازار بودن وضعیت اجناس گاها مشاهده می شود که کابینت های هایگلاس ایرانی و چینی بنام کابینت ترک بفروش می رسد.

بعنوان مثال همانگونه که اشاره گردید کابینت ای جی تی معروفترین کابینت ترک موجود در بازار ایران بوده که گاها برخی از فروشندگان به لحاظ تشابه ظاهری و اسمی کابینت ای جی ای که ورق های آن ایرانی بوده را بعنوان کابینت هایگلس ای جی تی به مشتریان خود عرضه می کنند.

یا ورق های کابینت یلدیز به لحاظ تشابه اسمی به اسمهای ترک یک کار کاملا ایرانی بوده که بسیاری از خریداران کابینت در مقابل قیمت های ارائه شده توسط فروشندگان وسوسه می گردند و غافل از اینکه کیفیت این نوع کابینت و این نوع ورق بسیار پایین تر از کابینت های ترک می باشد.

گروه معماری بومرنگ با در اختیار داشتن انواع ورق های کابینت هایگلس آماده همکاری با پیمانکاران و سایر هموطنان گرامی در سراسر کشور می باشد.

 

کابینت لوکس
کابینت های گلاس کد 8033

بومرنگ دکور

امور مشتریان

پایگاه اطلاع رسانی

© تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه معماری بومرنگ می باشد.