برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.
9-21 هر روز
09126102631
021-26120508
بالاتر از میدان نیاوران، خیابان پور ابتهاج، نبش کوچه گودرزی
ارسال به سراسر کشور
کابینت ممبران کد 7000
تومان2,000,000
کد محصول : 7000

کابینت ممبران کد 7000

    

کابینت ممبران نوعی از کابینت بوده که در دسته کابینت های کلاسیک به لحاظ دسته بندی قرار می گیرد. در این نوع کابینت ام دی اف توسط دستگاهی بنام سی ان سی حکاکی شده و بعد از ایجاد طرح دلخواه با روکشی بنام وکیوم سطح ام دی اف کاور می گردد.

کابینت های ممبران در میان خریداران کابینت به کابینت وکیوم معروف بوده و این نام برگرفته از وکیوم یا کاوری است که بر روی ام دی اف کشیده می شود.

قیمت کابینت ممبران بسته به مرغوبیت و کیفیت وکیوم قرار گرفته بر روی آن متفاوت بوده و گاها این تفاوت قیمت تا 500 هزار تومان در هر متر می رسد.

نحوه محاسبه قیمت کابینت ممبران بدین صورت بوده که علاوه بر قیمت کابینت وکیوم بر اساس متر طول؛ قیمت یکسری لوازم و متعلقات مانند تاج، سرستون، ستون، گل دسته و...به قیمت اولیه افزوده می شود و بدین خاطر است که در بسیاری موارد شاهد ایجاد مشکل در قیمت تمام شده میان خریداران کابینت ممبران و فروشندگان این نوع کابینت می باشیم.

محاسبه قیمت کابینت ممبران از جمله مقولاتی بوده که همواره قبل از شروع پروژه باید توسط فروشندگان کابینت برای خریداران توضیح داده شود تا در انتهای کار سبب ایجاد مشکل میان خریداران و فروشندگان نگردد.

گروه معماری بومرنگ آماده محاسبه قیمت انواع کابینت برای خریداران کابینت و بصورت خاص کابینت ممبران بصورت رایگان در تمام کشور بوده تا از هرگونه سوءتفاهم قبل از انجام هر کاری جلوگیری بعمل آورد. 

کابینت ممبران گروه بومرنگ
کابینت ممبران کد 7000
       

بومرنگ دکور

امور مشتریان

پایگاه اطلاع رسانی

© تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه معماری بومرنگ می باشد.