برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.
9-21 هر روز
09126102631
021-26120508
بالاتر از میدان نیاوران، خیابان پور ابتهاج، نبش کوچه گودرزی
ارسال به سراسر کشور
کابینت چوبی کد 9016 | ساخت کابینت چوبی
تومان4,500,000
کد محصول : 9016

کابینت چوبی کد 9016 - ساخت کابینت چوبی 

         

کابینت های چوبی باتوجه به تقسیم بندی صورت گرفته توسط گروه معماری بومرنگ در دسته کابینت های کلاسیک قرار گرفته که خود این نوع کابینت ها به دو دسته کابینت تمام چوب و کابینت روکش با چوب تقسیم می گردند.

باید در نظر داشت با توجه به اینکه اکثر قریب به اتفاق چوب های موجود در بازار ایران بصورت اصولی خشک نمی شوند همواره این چوب ها دارای مقداری رطوبت در خود می باشند که این رطوبت موجود در چوب سبب گردیده کابینت های تمام چوب بر اثر سرمایش و گرمایش از فرم اولیه خود خارج شده و شکیلی و چشم نوازی خود را از دست بدهند.

باتوجه به ایراد فوق در کابینت های تمام چوب سازندگان حرفه ای و صنعتی کابینت سعی می نمایند با استفاده از مقاومت بالای ام دی اف در مقابل سرمایش و گرمایش از کابینت روکش چوب استفاده نمایند.

در این نوع کابینت ابتدا بر روی ام دی اف با دستگاه سی ان سی هرگونه حکاکی مورد نظر صورت گرفته و سپس ام دی اف، سی ان سی شده با روکش چوب کاور می گردد و در مرحله بعد رنگ مورد نظر باتوجه به سفارش مشتری بر روی کابینت چوبی نقاشی می شود.

باید دقت نمود اکثر قریب به اتفاق کابینت های چوبی موجود در بازار ایران کابینت روکش چوب بوده که بسیاری از خریداران با تصور اینکه این نوع کابینت تمام چوب بوده اقدام به خرید می نمایند. هنگام خرید این نوع کابینت باید به تولید کننده کابینت منظور دقیق خود را بفهمانید تا بعد از تولید کابینت این موضوع محل مناقشه طرفین در خرید و فروش نگردد.

دکوراسیون بومرنگ با سالها تجربه در زمینه تولید انواع کابینت چوبی آماده عرضه و فروش کابینت های چوبی خود بصورت پروژه برای پیمانکاران و کار خاص جهت مشتری های خانگی و مصرف کنندگان نهایی در اقصی نقاط کشور می باشد.

 

کابینت چوبی در تهران
کابینت چوبی کد 9016

بومرنگ دکور

امور مشتریان

پایگاه اطلاع رسانی

© تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه معماری بومرنگ می باشد.