برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.
9-21 هر روز
09126102631
021-26120508
بالاتر از میدان نیاوران، خیابان پور ابتهاج، نبش کوچه گودرزی
ارسال به سراسر کشور
کابینت چوبی کد 9033 | کابینت زیبای چوبی
تومان4,500,000
کد محصول : 9033

کابینت چوبی کد 9033 - کابینت زیبای چوبی

     

کابینت زیبای چوبی
کابینت چوبی کد 9033
     
کابینت در دیزاین و دکوراسیون محیط های مسکونی و اداری همواره دارای جایگاهی خاص و برجسته بوده و بدون شک شناخت انواع کابینت می تواند راهنمایی کلی برای خریداران کابینت بوده تا بتوانند باشناخت دقیق تر و آگاهی بهتر نسبت به خرید انواع کابینت اقدام نمایند.
کابینت را می توان در دسته بندی های گوناگون قرار داد و ما در یک دسته بندی کلی کابینت را به کابینت مدرن و کابینت کلاسیک تقسیم می نمائیم که هرکدام از این دسته بندی ها خود دارای زیرمجموعه های متنوعی می باشد. 
کابینت مدرن خود شامل انواع کابینت هایگلس، کابینت ام دی اف و دسته ای از کابینت های پولیش می باشند که در چند سال اخیر بسیار مورد توجه خریداران کابینت قرار گرفته است.
کابینت کلاسیک شامل انواع کابینت های چوبی، کابینت ممبران و برخی مدل های کابینت پولیش می باشد که باتوجه به طراحی آن در دسته کابینت های کلاسیک قرار می گیرند که مشخصه های دقیق کابینت پولیش کلاسیک در مقالات بعدی بصورت دقیق برای خوانندگان و خریداران کابینت تشریح می گردد.
گروه معماری بومرنگ با در اختیار داشتن دستگاهها و تجهیزات به روز انواع کابینت و همچنین تیم متخصص و کارا آماده همکاری و عرضه محصولات کشور در سراسر کشور به پیمانکاران و هموطنان گرامی با قیمت رقابتی می باشد.

بومرنگ دکور

امور مشتریان

پایگاه اطلاع رسانی

© تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه معماری بومرنگ می باشد.