درگاه اعتماد ملی و خرید مستقیم

بالاتر از میدان نیاوران، خیابان پور ابتهاج، نبش کوچه گودرزی

09126102631

021-26120508

09103376384

باتوجه به تنوع متریال بکار رفته در تولید قرنیز شاهد انواع قرنیز در بازار ایران می باشیم و به جرات می توان گفت پرفروش ترین و محبوب ترین قرنیز موجود در بازار ایران باتوجه به ارزانی این محصول و مقاومت در برابر آب و رطوبت همین قرنیزهای پی وی سی بوده و همه روزه شاهد استقبال هرچه بیشتر مردم از این محصول می باشیم. در این مقاله سعی میکنیم قرنیز pvc را بیشتر توضیح دهیم.

پیشنهاد محصول:

قرنیز لاکچری

پوستر سه بعدی

مزیت قرنیزهای پی وی سی

قرنیزهای پی وی سی امروزه در انواع مختلفی تولید می گردند و هر یک از این قرنیزها بسته به ارتفاع و طرح بکار رفته در تولید آن داستان مختص به خود را دارا بوده و تنوع این گزینه ها جذابیتی وصف ناپذیر برای خریداران آن داشته و اکثر افراد سعی می کنند باتوجه به سلیقه و نیاز خود اقدام به خرید این محصول پرطرفدار بنماید.

مهمترین مزیت قرنیزهای پی وی سی مقاوم بودن در برابر آب و رطوبت بوده بصورتیکه به جرات می توان گفت این نوع قرنیز ماهها داخل آب هم باشد هیچگونه آسیبی به آن وارد نمی گردد و بهترین گزینه برای مناطق مرطوب و شرجی بوده و بدین سبب شاهدیم در شمال و جنوب کشور که از رطوبت بالایی برخوردار بوده این نوع قرنیز بسیار پرکاربرد بوده و مردم این مناطق ترجیح   می دهند از این نوع قرنیز بیشتر استفاده نمایند و همواره گزینه اول این مردمان در هنگام خرید قرنیز می باشد.

یکی دیگر از مزایای قرنیزهای پی وی سی تولید این نوع قرنیزها در ارتفاع گوناگون بوده طوریکه الان در بازار ایران شاهد قرنیزهای پی وی سی با ارتفاع بیش از 15 سانتیمتر هم می باشیم و همین گزینه توانسته است نظر بسیاری از خریدارانی را که به دنبال قرنیزهای با ارتفاع بلند می باشند را به سمت خود جلب نماید.

مهمترین مزیت قرنیزهای پی وی سی قیمت ارزان و مقرون به صرفه بودن این قرنیزها بوده و همین امر از دید نگارنده بهترین و بزرگ ترین مزیتقرنیزهای پی وی سی بوده و سبب گردیده خرید این محصول برای هر خریداری جذاب بوده و اکثر سازندگان به دلیل قیمت پایین این محصول ترجیح   می دهند از این نوع قرنیزها در پروژ های خود استفاده نمایند.

مزیت قرنیزهای پی وی سی

معایب قرنیز پی وی سی

بزرگ ترین عیب قرنیزهای پی وی سی از دید نگارنده جذاب نبودن شکل ظاهری آنان و به قول معروف معمولی بودن این نوع قرنیز بوده اما به دلایل مورد اشاره بسیاری از خریداران ترجیح می دهند از این محصول در پروژه های خود استفاده نمایند.

ارتقاع قرنیز PVC

امروزه قرنیزهای پی وی سی در ارتفاع گوناگون تولید می گردند که معروفترین و پر فروش ترین آن قرنیزهای پی وی سی 7 سانت و قرنیزهای پی وی سی 9 سانتی بوده و باتوجه به ارتفاع سقف های منازل ایرانی مه معمولا بین دومتر 70 سانت تا دو متر و 90 سانت بوده قرنیز 9 سانتی ارتفاعی ایده آل بوده و علاوه بر اینکه مانع ورود هرگونه آسیب به دیواری می شود این ارتفاع مانع کوتاه به نظر رسیدن سقف می گردد و چشم نوازی خوبی به فضای منزل و یا دفاتر کار می بخشد.

در چند سال اخیر استفاده از قرنیزهای ارتفاع بلند مانند 15 سانت هم پرکاربرد گردیده و شاهدیم ساختمان هایی که دارای سقف های بلند و با ارتفاع بیش از سه متر می باشند ترجیح می دهند از این نوع قرنیز بیشتر استفاده نمایند هرچند از دید نگارنده با توجه به اینکه ساختمان های با ارتفاع بیش از سه متر معمولا لاکچری بوده قرنیزها با متریال دیگری وجود داشته که می توان از آنها به جای استفاده از قرنیزهای پی وی سی استفاده نمود که قطعا زیبایی دوچندان و بسیار بیشتر از قرنیز پی وی سی به ساختمان ها خواهد بخشید.

طول قرنیز pvc

طول شاخه های قرنیزهای پی وی سی معمولا در بازار ایران سه متر بوده هرچند قرنیزهای وارداتی پی وی سی تا شش متر طول هم در بازار ایران یافت می شود و بعلت کیفیت پایین قرنیزهای پی وی سی تمامی شرکت های ایرانی اقدام به تولید شاخه هایی حداکثر به طول سه متر می نمایند زیرا اگر بیشتر از این مقدار باشد احتمال شکنندگی این نوع قرنیزها در زمان بارگیری وجود داشته و همین امر سبب شده شرکت ها ریسک این گزینه را برعهده نگرفته و حداکثر طول قرنیزهای پی وی سی را سه متر در نظر می گیرند.

گروه معماری بومرنگ با سالها سایقه در زمینه واردات و تولید انواع و اقسام قرنیزهای پی وی سی مدتهاست عرضه این محصول را در کشور برعهده داشته و همواره تلاش نموده تا قرنیزهای پی وی سی را با حداکثر کیفیت و در اشکال و ابعاد مختلف تولید نماید و بدون شک به جرات می توان گفت یکی از بزرگترین و اولین شرکت های ایرانی بوده که در این زمینه مشغول فعالیت بوده و همواره رضایت حداکثری مشتریان خود را در سر لوحه فعالیت خود قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *