درگاه اعتماد ملی و خرید مستقیم

بالاتر از میدان نیاوران، خیابان پور ابتهاج، نبش کوچه گودرزی

09126102631

021-26120508

09103376384

پوستر پرتره امروزه بعنوان یکی از جذاب ترین انواع پوستر در سراسر دنیا شناخته شده و در سالیان اخیر این نوع پوستر دیواری بیشتر از هر پوستر دیگری مورد توجه خریداران و طراحان قرار گرفته زیرا این نوع پوستر دیواری دارای کاربردهای تجاری،اداری و مسکونی بوده و استفاده از این نوع پوستر در هر کدام از فضاهای مورد اشاره معنا و مفهوم خاصی به آن فضا خواهد بخشید.

استفاده از پوستر پرتره در مکان های مسکونی

از دید نگارنده یکی از ایده آل ترین مکانها برای به کار بردن پوستر سه بعدی در فضاهای مسکونی برای استفاده از پوستر پرتره استفاده از این محصول در اتاق خواب می باشد که دقت در انتخاب پرتره مناسب می تواند گرما و هیجان خاصی به اتاق خواب ما بخشیده و این بخش از منزل را برای کاربران و خریداران مهیج گرداند.

هرچند بسیار مشاهده گردیده که خیلی از افراد پوستر های سه بعدی خود را در نشیمن و یا سالن نصب می نمایند اما استفاده از این نوع پوستر در مکان های مورد اشاره توصیه نمی گردد و ترجیحا بکار بردن این نوع پوستر در فضاهای خصوصی بیشتر توصیه می گردد.

شاید بتوان گفت بهترین مکان برای استفاده از پوستر پرتره بکاربردن این محصول در فضاهای تجاری بده زیرا این محصول می تواند متناسب با فضای کسب و کار معرف شغل و حرفه ای خاص باشد بعنوان مثال استفاده از پوستر های سه بعدی پرتره در آرایشگاهها اعم از زنانه و مردانه در چند سال اخیر بسیار پرکاربرد گردیده و یا استفاده از پوسترهای پرتره-غذایی می تواند بهترین ابزار برای معرفی رستوران ها و یا فست فودی ها باشد.

استفاده از پوسترهای پرتره در مکان های اداری نیز خود می تواند گزینه ای ایده آل برای معرفی محصولات مرتبط باشد بعنوان مثال یکی از محصولات پرطرفدار در امریکا روغن های مخصوص سبیل آقایان می باشد که بدون شک استفاده از این نوع پوسترها بهترین گزینه جهت تبلیغ این نوع محصولات باشد.

پوسترهای پرتره برای بسیاری از افراد جذاب بوده و هر دیزاینر با سلیقه ای با بکاربردن این محصول می تواند مخاطبان بیشماری برای ایده های خود جذب نماید و بدون شک این نوع محصول ذائقه بسیاری از افراد را در برمی گیرد.

 

استفاده از پوستر پرتره در مکان های مسکونی

استفاده از پوسترهای پرتره در تبلیغات محصولات مختلف نیز می تواند  ایده ادی جذاب در راستای جذب مخاطب و فروش بیشتر محصول باشد و در سراسر دنیا همه روزه شاهد بکارگیری این ترفند از جانب شرکت ها و کمپانی های مختلف می باشیم.

پوسترهای های تینیجری هم بعنوان یکی دیگر از انواع پوستهای پرتره شناخته می شود که جامعه هدف آن افراد نوجوان بوده و معمولا این نوع پوسترها چون با توجه به سلیقه افراد با رنج سنی بین 12 تا 18 سال طراحی می گردد بدون شک باید با وسواس و دقت فراوان انتخاب گردد و لازم است حتما در هنگام طراحی این محصول بررسی های میدان در این زمینه با دقت و بااستفاده از متدهای علمی صورت بگیرد زیرا سلیقه این قشر از جامعه با هر تحولی در حال تغییر بوده و از ثبات زیادی برخوردار نیست.

پوستر دیواری دارای انواع مختلفی بوده و از جنبه های مختلف می تواند دسته بندی گردد که یکی دیگر از این انواع پوستر دیواری طبیعت بوده و شاید بتوان گفت قدیمی ترین نوع پوستر دیواری همین مورد باشد که انسان مدرن تلاش نمود طبیعت را به تصویر آنهم در ابعاد بزرگ در منزل و یا محیط کار به تصویر بکشاند.

شبکه نشنال ژئوگرافی یکی از اولین ششبکه هایی بود که با گرفتن تصویرهای زیبا و باکیفیت ایده طراحی پوستر در دنیا را ترویج داد و بعد ازآن  بسیاری از شرکت ها سعی نمودند تصاویر برگرفته از این شبکه و سایر کمپانی ها را بعنوان پوستر دیواری به تصویر بکشند و این ایده را در میان خریداران این محصول بپرورانند و دیگران را متمایل به انتخاب این تصاویر در محل کار و یا زندگی خود نمایند.

پوستر های طبیعت خود دارای دسته بندی های متفاوتی من جمله پوستر حیوانات ،پوستر گلها و پوستر حیات وحش بوده که هرکدام از این نوع پوستر دیواری ها صد گونه دیگر را در بر می گیرد که خود میتواند سلیقه هر مخاطبی را راضی نماید.

گروه معماری بومرنگ بعنوان یکی از پیشروان صنعت چاپ پوستر سه بعدی دیواری مخصوصا پوسترهای پرتره، پوسترهای طبیعت و ..  با در اختیار داشتن بیش از 500 هزار فایل آماده ارسال محصولات خود به سراسر کشور بوده و همکاران گرامی نیز جهت همکاری با این مجموعه می توانند با واحد فروش شرکت ارتباط برقرار نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *