درگاه اعتماد ملی و خرید مستقیم

بالاتر از میدان نیاوران، خیابان پور ابتهاج، نبش کوچه گودرزی

09126102631

021-26120508

09103376384

انواع پوستر دیواری

    

با وجود تنوع در پوستر دیواری های موجود در بازار می توان پوستر های دیواری در در دسته های گوناگون پوستر سه بعدی، پوستر پشت تلویزیون، پوستر کودک، پوستر نوجوان یا همان پوستر تینیجر ،پوستر طبیعت، پوستر ورزشی، پوستر پرتره و… تقسیم نمود که ورود به هر کدام از این مقولات ورای متریال بکار رفته می تواند کار تخصصی و پیچیده باشد.

 

پوستر سه بعدی

 

پوستر دیواری سه بعدی
پوستر دیواری سه بعدی
     

پوستر دیواری سه بعدی یکی از انواع پوستر بوده که با ایجاد خطای دید می تواند القایی متفاوت از تصویر به مخاطب داده و در این میان شاید به جرات بتوان گفت پوستر سه بعدی پر طرفدارترین پوستر دیواری موجود در بازار کاغذ دیواری ایران می باشد.

 

پوستر پشت تلویزیون

  

پوستر دیواری پشت تلویزیون
پوستر دیواری پشت تلویزیون
     

پوستر دیواری پشت تلویزیون یکی دیگر از انواع پوستر بوده که می تواند نما و جلوه ای خاص به فضای تی وی رووم بخشیده و در این میان استفاده از تصاویر خلوت تر برای پشت تی وی می تواند انتخابی معقول تر باشد.

 

پوستر کودک

   

پوستر اتاق کودک
پوستر دیواری اتاق کودک
    

استفاده از پوستر دیواری کودک می تواند سبب بارورتر شده قوه تخیل کودکان گردیده و این متریال می تواند ابزاری مناسب جهت سرگرمی فرزندانمان شده و با استفاده از این محصول بدون شک محیط اتاق کودک بسیار سرگرم کننده و دلنشین تر خواهد گردید.

باید توجه نمود پوستر دیواری های اتاق کودک خود به دو دسته پوستر کودک دخترانه و پوستر اتاق کودک پسرانه تقسیم می شود که هرکدام بیانگر روحیات و خلقیات مختص این دو گروه می باشند.

 

پوستر نوجوان

    

پوستر اتاق نوجوان
پوستر دیواری اتاق نوجوان
    

باتوجه به اینکه نوجوانان دارای روحیات و خلقیات مختص به خود می باشند قاعدتا طراحی پوستر دیواری تینیجری یا نوجوان هم دارای ریزه کاری های مختص به خود بوده و این دسته از پوسترها هم دارای طرفداران مختص به خود می باشد.

    

پوستر طبیعت

   

پوستر دیواری گل
پوستر دیواری طبیعت
    

باتوجه به تحول دانش فنی در زمینه تصویر برداری استفاده از پوستر دیواری طبیعت دارای کیفیت و زیبایی بسیاری گردیده و بدون شک تصاویر موجود هر فردی را می تواند بر سر ذوق آورد.

   

پوستر ورزشی

   

پوستر دیواری باشگاه
پوستر دیواری ورزشی
    

توجه به ورزش و وجود طرفداران بیشمار ورزشی با گسترش وسایل ارتباط جمعی سبب ایجاد طیف عظیمی از خریداران پوستر دیواری ورزشی گردیده که همین طرفداران باعث گردش مالی عظیمی در زمینه پوستر ورزشی گردیده اند و این بازار در حال حاضر یکی از پررونق ترین بازارها در زمینه کاغذ دیواری می باشد.

 

پوستر پرتره

    

پوستر دیواری طرح چهره
پوستر دیواری چهره
    

پوستر دیواری چهره یا همان پوستر پرتره یکی از مناسب ترین تصاویر جهت یک سری از مشاغل مانند آرایشگاه ها، کلنیک های زیبایی و .. بوده و بدون شک استفاده از این نوع پوستر در گوشه ای از منزل و یا محل کار خالی از لطف نخواهد بود. 

    

قیمت پوستر

    

در بازار کنونی پوستر دیواری بسته به متریال کاغذ دیواری و مواد رنگی که در پوستر ها استفاده می گردد قیمت پوستر دیواری می تواند متفاوت بوده و به همین جهت شاهد نوسان قیمت فراوان در زمینه پوستر دیواری می باشیم و خریداران پوستر دیواری هنگام خرید پوستر باید به دقت از متریال خریداری شده و کیفیت آن اطمینان حاصل نمایند.

 

پوستر ارزان

    

همانگونه که می دانید هیچ گرانی به دلیل نموده و هیچ ارزانی بی حکمت نخواهد بود و به جرات میتوان گفت مصداق بارز این جمله را می توان در زمینه پوستر دیواری به اثبات رساند و بدون شک قیمت های متفاوت پوستر دیواری خود گویای این موضوع بوده و در چند وقت اخیر حتی مشاهده گردیده برخی افراد سودجو برای ارزان جلوه دادن قیمت های خود به جای چاپ پوستر بر روی کاغذ دیواری اقدام به چاپ بر روی جلد کتاب می نمایند و به اسم کاغذ دیواری به مشتریان می فروشند.

 

نصب پوستر

   

نصب پوستر دیواری همانند کاغذ دیواری بوده و در این میان نصب این متریال کمی سخت تر و پیچیده تر از کاغذ دیواری بوده و بدون شک نصاب پوستر دیواری باید دارای تجربه کافی در زمینه نصب این متریال بوده و افراد تنها با چسباندن کاغذ دیواری نمی توانند نصابان خوبی در زمینه پوستر دیواری باشند.

   

خرید پوستر دیواری

    

خریداران پوستر باید بدانند خرید پوستر باتوجه به متریال و کیفیت آن کاری سخت و تخصصی بوده که با نگاه کردن به ظاهر کار به راحتی نمی توانند نسبت به کیفیت آن آگاهی پیدا کنند و شاید بهترین راه برای تشخیص یک پوستر خوب در هنگام نصب باشد زیرا در هنگام نصب توجه به دو عامل می تواند میزان کیفیت رنگ پوستر را مشخص نماید اول اینکه در پوسترهای با کیفیت پایین وقتی چسب به پشت پوستر زده می شود آستر کاغذ خمیر می گردد و دوم اینکه چاپ های ضعیف هنگام نصب رنگ پس داده و با کمی دقت به دستان و پارچه دست نصاب کاغذ دیواری به راحتی می توان کیفیت چاپ را تشخیص داد زیر در چاپ با مواد رنگی بی کیفیت دست نصاب پوستر آغشته به رنگ می گردد.

    

فروش پوستر

   

پوستر دیواری سه بعدی
پوستر سه بعدی

 

برخلاف کاغذ دیواری که بصورت رولی می باشد فروش پوستر دیواری بصورت متری بوده و اکثر افراد به تصور اینکه پوستر دیواری چون دارای جنسی از نوع کاغذ دیواری بوده فکر می کنند فروش این متریال باید بصورت رولی بوده در حالیکه اینگونه نمی باشد.

 

راهنمای خرید پوستر

    

هنگام خرید پوستر دیواری توجه به چند نکته می تواند راهنمای خوبی در هنگام خرید باشد اول اینکه جنس پوستر تولیدی کدامین کشور می باشد در حال حاضر بیشترین و بهترین واردات کاغذ پوستر دیواری به کشور ما ترک بوده و کشور ترکیه در این زمینه دارای سابقه درخشانی می باشد.

دوم توجه به آستر و جنس پوستر دیواری بوده با توجه به اینکه هنگام نصب پوستر دیواری از چسب استفاده می گردد آستر پوستر باید به قدری قوی باشد که چسب نتواند آستر را از بین برده و یا به اصطلاح عامیانه پوست پوست کند زیرا پوسته شدن آستر پوستر دیواری نشانه ای از کیفیت پایین این محصول می باشد.

سوم اینکه رنگ پوستر دیواری باید به قدری قوی باشد که هنگام نصب رنگ پس نداده و اصطلاحا دارای ثبات رنگ باشد.

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *